Xhuli puthet me shefin e ri, i dashuri i kap “mat” në lokal dhe situata përfundon shumë keq…

Alejandro donte të shihte se sa besnike ishte Julieta, e dashura e tij.

Ai kishte kërkuar ndihmën e YouTube për të testuar besnikërinë e partnerës së tij. Se si ajo do të reagonte në një situatë testimi.

Videoja tregon momentin kur vajza dhe “shefi i saj” i ri, takohen në një lokal për një intervistë pune.

Por ajo nuk është në dijeni se në fakt shefi i saj i ri është thjesht një aktor që po teston besnikërinë e saj, shkruan ShkodraNews. Ai fillon me disa pyetje të lehta përpara se të lëvizë për të vënë në pikëpyetje statusin e marrëdhënies së tyre.

Ajo i zbulon “shefit” është nuk është në një lidhje.

Ndërkohë i dashuri i saj shikon gjithçka i tmerruar në kamera.

PER VIDEON KLIKONI: KETU

Më pas shefi e pyet vajzën nëse ajo do të dëshironte të shkonte diku, në një vend në privat, shkruan ShkodraNews. Ajo pranon dhe ata shkojnë në një vend më intim që ndodhej në pjesën e prapme të kafenesë.

Gjërat dalin nga kontrolli kur Julieta heq bluzën dhe ata puthen.

Alejandro – me të drejtë i tërbuar nga ajo që sheh- shpërthen në zemëratë.

Ai shkon aty ku ishte e dashura e tij dhe “shefi” i saj dhe i thotë të dashurës së tij: “Çfarë po ndodh?” Dhe gjërat fillojnë të nxehen keq, teksa “shefi” mbrohet.

Qartë e zënë ngushtë, vajza nis të qëllojë me shuplakë të dashurin e saj të vërtetë.

Kurse ai e ofendon. Shumë njerëz i drejtohen këtij programi për të testuar besnikërinë e partnerëve të tyre. /Përshtati: ShkodraNews