Vëmë bast që s’do ta besoni! Por Blendi Fevziu sapo na tregoi fundin e botës!  

Gazetari dhe moderatori i njohur Blendi Fevziu vijon të publikojë fotografi nga pushimet e tij në Azinë e largët.

Drejtuesi i emisionit shumë të ndjekur “Opinion” ka mahnitur ndjekësit në rrjete sociale, teksa ka ndarë eksperiencën e tij destinacionin e largët, Bagan në shtetin Myanmar, shkruan ShkodraNews.

Fevziu sot ka publikuar një foto në Instagram me dixhiturën:

“Ne fund te botes… tek sheshi i fshatit”.

Sakaq të gjitha fotot që ka ndarë Fevziu nga ky udhëtim i tij i fundit janë vërtetë intriguese për kulturën tonë.

Më herët Fevziu ka vizituar Indinë. Me transmetimin e telenovelave indiane vitet e fundit në Shqipëri është rritur dëshira e njerëzve për të vizituar këtë kulturë të largët. /ShkodraNews