Shqiptarja që po çmend grekët me jahtin dhe trupin e saj…

Emina Cunmulaj është një nga femrat më të bukura shqiptare. Modelja me famë botërore ka lënë me gojë hapur edhe pushuesit grekë, pasi po pushon në ishujt grekë.

Prej ditësh ajo po çmend me format e saj perfekte ndjekësit e saj në Instagram.

Emina është duke pushuar me bashkëshortin e saj dhe vajzën e vogël në jahtin e tyre.

ato në shtëpinë e tij gjatë kohës që ajo ishe në punë, ku edhe kishte.