Prindërit e divorcuar përlotin shqiptarët! Ema Andrea mesazh vajzës: Më vjen keq që nuk t’i kam… (video)

E ftuar këtë të premten në emisionin “Rudina” në Tv Klan ishte Sara Kapo, e bija e aktores së njohur Ema Andrea.

Sara njihet si një nga vajzat më rebele në Shqipëri dhe me një talent të spikatur në muzikë. Sara promovoi këngën e saj të parë, “Watching You”, publikuar vetëm një javë me parë.

23-vjeçarja ka një lidhje të fortë me nënë e saj, aktoren Ema Andrea.

Sara tregoi detaje nga marrëdhënien me nënën e saj si dhe atë me babai, edhe pse ata nuk jetojnë bashkë.

“Ka pasur një periudhë të keqe të jetës sime, mami më ka kapur nga shpatullat me pa në sy dhe më tha që gjithçka do të bëhet më mirë. “Sara gjithçka do të bëhet më mirë”.

Mënyra sesi e tha dhe energjia sesi e tha, dhe energjia që më përcolli ishte e jashtëzakonshme.

Gazetaret e emisionit “Rudina” kishin përgatitur dy videomesazhe nga prindërit e saj.

Ema Andrea: “Nuk është e lehtë të bësh deklaratë publike për fëmijën tënd. Më vjen shumë keq që nuk t’i kam plotësuar të gjitha gjërat që të kanë munguar dhe së dyti dua të të falenderoj që më ke mësuar shumë gjëra në jetë dhe më kë bërë krenarë. Unë uroj të vazhdosh kështu. E di që Shqipëria është e vogël në shumë dimensiono, por kjo s’do të thotë që të mos rrisim individë si ty, me përmasa të mëdha. Faleminderit që më ke bërë krenare. Ti ja ke dalë vetë, dhe jam e lumtur”.

Gjithashtu në studion e “Rudinës” u transmetuar dhe një videomesazh nga babai i Sarës, Kostandin Kapo.

“Sara e babit, e shikon së ç’bëjnë këta të medias, më gjetën dhe mua në strofullën time, por për Sarën time do pranoja gjithçka. Ja arrite kësaj dite dhe realizove një nga ëndrrat e tua, klipin tënd. Në çdo sekondë të jetës tënde ty nuk të ka munguar dashuria e asnjë njeriu. Goca e babit ti të bukurën e kë në çdo qelizë tënden”, tha Kostandin Kapo.