Pamjet e çuditshme të turistes ruse, habiten të gjithë, në mes të detit ajo…

Nuk kanë pasur fjalë disa dëshmitarë të një skene me të vërtetë impresionuese në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt.

Ata kanë parë momentin kur një turiste ruse solli në jetë foshnjën e saj në mes të detit.

Bashkeshorti i saj dhe një burrë që nuk ishte babai i saj e nxorrën foshnjën nga uji me kordonin e kërthizës të lidhur ende, e ata ndiqeshin nga nëna, e cila dukej e qetë dhe e relaksuar.

Nuk është e qartë nëse gruaja e kishte paramenduar të lindte në det, apo ndodhi papritur.

Por fakti që njeriu i moshuar nuk ishte babai i saj, por një mjek, do të thotë se lindja ishte e planifikuar. Imazhet u kapën nga një ballkon i një ndërtese aty pranë dhe që nga shpërndarja në internet janë bërë virale në mediat sociale.

4A2571A400000578-5494761-Social_media_users_praised_the_apparent_ease_and_beauty_of_the_b-a-67_15209473507104A2571A800000578-5494761-The_woman_s_father_carries_the_baby_with_the_umbilical_cord_stil-a-69_15209473508644A25CA8400000578-5494761-It_is_not_clear_whether_the_woman_intended_to_give_birth_in_the_-a-68_15209473507514A25D0A300000578-5494761-Once_back_on_shore_the_new_mother_was_reunited_with_her_child_in-a-65_15209473503384A25D0A700000578-5494761-Stunned_onlookers_captured_the_moment_the_baby_was_carried_from_-a-64_15209473503234A25719800000578-5494761-This_is_the_incredible_moment_a_pregnant_Russian_tourist_gave_bi-a-66_1520947350357

Lexo edhe: