Njihuni me vajzën super seksi të “Rokit” Sylvester Stallone (video)

Sistine Stallone ka treguar trupin e saj prej modeleje veshur në rroba banje të kuqe, ndërsa tregon lëvizjet e saj të pilates në një video të re “Love Advent”.

Sistinie është më e njohur si e bija e legjendës së Hollivudit Sylvester Stallone.

Ndër të tjera, 71-vjeçari është i famshmi në botë për shfaqjet e tij në filmin legjendar “Rocky”.

E veshur me rroba banje të kuqe, 19-vjeçarja duket një super yll.

Imazhet kanë bërë xhiron e mediave botërore.

Duke folur për babain e saj kohët e fundit, ajo tha: “Ai dhe nëna ime kanë bërë një punë shumë të mirë që na kanë mbajtur larg nga syri i publikut”.

Por tani Sistine nuk mund t’i shpëtojë më vëmendjes! Burimi: DailyStar/ Përshtati: ShkodraNews