Këngëtarit shqiptar “i këputën” gjunjët, ajo që ndodhi preku të madh dhe të vogël, më pas shtangen të gjithë…

Pas ndarjes nga jeta të Doktor Florit, miku dhe kolegu i tij Landi Hysi është kthyer në një person mjaft të rëndësishëm për familjen e të ndjerit.

Landi i grupit ‘West Side Family’ është kthyer në nja baba të dytë për fëmijët e këngëtarit, Danielin dhe Kaltrinën. Por mesa duket pika e tij e dobët është Kaltrina me të cilën e kemi parë shpesh në ekran.

Aktualisht këngëtari është konkurent në spektaklin “Dancing With The Stars” dhe në puntatën e fundit i është bërë një surprizë mjaft e bukur.

Kaltrina ka vallëzuar me Landin, i cili shfaqet mjaft i emocionuar teksa këmbët i dridhen.

E në fund ka kërkuar që të ndalojë muzika pasi nuk vazhdon dot nga emocionet që e kishin pushtuar.