I humbisnin reçipetat dhe tangat e gruas prej ditësh, burri vendosi kamera dhe zbulon se… (video)

Kjo video po thyen rekorde shikueshmerie në internet.

Një burrë kinez është përballur me një situatë të pazakontë. Pasi gruas së tij i humbisnin mbathjet e vendosura në telin e rrobave, ai vendos një kamera të fshehtë.

E pikërisht në çastin që ai sheh hajdutin, kupton se ishte komshiu i tyre dhe menjëherë i sulet për ta gjuajtur.

Videoja e postuar në rrjetet sociale është bërë virale dhe nuk dihet arsyeja e vërtetë se përse burri “hajdut” kryente këtë vjedhje.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme: