Familja po e kërkon me lot në sy këtë adoleshente, ajo para 4 ditësh ishte në…

Humb një shqiptare dhe familja bën apel për ndihmë!

Një 17-vjeçare shqiptare e cila banonte në Irlandë rezulton e zhdukur që prej 4 ditësh.

Mësohet se Olta Dodaj se u pa për herë të fundit të mërkurën, më 11 prill, rreth orës 14.45 në Newbridge.

Olta është përshkruar si 1.6 m e gjatë, me flokë të gjatë kafe dhe sy kafe.

Sakaq policia lokale e Newbridge ka publikuar edhe një foto të vajzës shqiptare, duke kërkuar ndihmë për gjetjen e saj.