Çmendet rrjeti, Alesia Bami nxjerr të pasmet në det: Sa i vogël duket para b**** të tua

Modelja Alesia Bami është ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it sa herë që del në publik.Me sa dukët Alesia ka nisur plazhin dhe nuk ka munguar fotoja bombastike me bikini. E ulur në bregdet përballë kamerës Alesia duket mjaft tërheqëse.

Gjithashtu diçka tjetër që bie në sy janë dhe komentet e fansave në Instagram: “Nuk mbytesh ti se të mbajnë tollumbacet mbrapa “, “Gjith ato b*th paske pse s’ jep ca për bamirësi” apo ” sa i vogël duket deti para b**** të tua”, dhe shumë të tjera.