Askush nuk shkoi në ditëlindjen e nipit të saj dhe ajo u shfry në Facebook. Shih se çfarë ndodhi më pas!

Gerald është një 9-vjeçar si çdo fëmijë tjetër, shoqëria e ka cilësuar  atë si të.

Gazetarja e njohur shqiptare mesazh shoqes së ngushtë: Burrin ta dua shumë

Gazetarja Dasara Karaiskaj sot ka surprizuar shoqen e saj të ngushtë Ornela Gaçe përmes një.

Takon një muskuloz në park dhe i prek penisin, i dashuri e sheh dhe gjërat shkojnë shumë keq…

Ky është momenti kur një djalë vendosi të testojë besnikërinë e partneres së tij, por.

Shpërthen ish-prezantuesja shqiptare kundër pronarëve: Nuk kisha as lekë e as liri…

Pagesat e gazetarëve në Shqipëri kanë hapur jo pak herë diskutime. Alba Çobaj, ish-banore e.

Del video e re shokuese/ Momenti kur i riu del nga makina që sapo ka shpërthyer, ai merrej me “rrush”

Në këto pamje shihet momenti kur Ervin Memo del i plagosur nga automjeti i tij,.

Shqiptari niset me gomone drejt Italisë, policia i qepet nga pas dhe bën zbulimin shokues… (emri)

Nuk ndalet droga shqiptare drejt Italisë. Një gomone e nisur nga brigjet shqiptare është kapur.

Deputeti i PS me çantë misterioze në Kuvend. Filmohet dhe video po bën namin…

Rubrika argëtuese e emisionit “Kjo Javë” në News24 sjell disa nga momentet më pikante të.

Amit i marrin emisionin, Ermali kap prezantuesen e re dhe e bën për 1 lek. Ja video

Bukuroshja e njohur shqiptare Almeda Abazi ka ndërtuar jetën e saj në Turqi ku edhe.

Roza Lati rrëfen natën e “çmendurisë”: Kam braktisur ish-të dashurin natën në autostradë…

Prezantuesja simpatike Roza Lati ishte e ftuar në emision “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma.

Tronditet media shqiptare, prezantuesja e njohur tregon ngacmimet seksuale nga drejtori i TV ku punonte

Prezantuesja e njohur Roza Lati e futar në “Thumb”, ka treguar sot një histori të.