Me drita të fikura/ Si u fsheh Voltana Ademi, ja çfarë bëri mbrëmë që shokoi shkodranët

Kryetarja e bashkisë Voltana Ademi gjithnjë e më shumë surprizon të gjithë me sjelljet e.

Nis shembja e “Pallatit të Drejtësisë”, zbulohet skenari i gjyqtarëve të Shkodrës që i tremben vettingut

Ne radhet e sistemit te drejtesise ne Shkoder te gjithe kane frike nga vettingu. Shkarkimet.

Senida Mesi u tha: Shkoni këtu, shkoni këtu! Por kur shkodranët e panë me sytë e tyre nuk u përmbajtjën më…

Numri dy i qeverisë “Rama 2”, zv/ kryeministrja Senida Mesi ka lobuar fuqishëm që qytetarët.

Mbahet fryma për Saimir Tahirin, ja çfarë pritet të ndodhë nesër në Itali

I ekstraduar që prej Janarit drejt Italisë, Nezar Seiti, i cilësuar si financieri i grupit.

Pasi ja shpërfilli kërkesat Ademi, deputeti shkodran tenton të hyjë në kompetencat e këshillit bashkiak

Romeo Gurakuqi ka zgjedhur qe permes nje sms-je, ti drejtohet keshilltareve te partise demokratike, duke.

ShkodraNews zbulon skemën e mashtrimit/ Gulfi vetëfalimenton. Po qytetarët a i mbron njeri?

Mirë që qeveria propagandon më të madhe simbole të kapitalizmit liberal, privatizimet, PPP-të, iniciativat private,.

Hipotekës Shkodër i dalin të palarat

Zyra e regjistrimit të pasurive të paluajtshme dhe Aluizni kanë zbardhur shkeljet e gjetura me.

Zbulohet “plani”/ Ja çfarë do bëjnë deputetët e opozitës kur kuksianët të dalin në Gjykatën e Shkodrës

Te premten ne Shkoder opozita shqiptare ka bere gati skenarin e Tiranes per gjyqin e.

Ministrja del në deklarata për Hipotekën, por shikoni çfarë po ndodh realisht në Shkodër

Per te dyten here brenda pak muajsh ministria e drejtesise shpejton te dale me deklarata.

Edi Rama nuk e mbyll këtë mandat qeverisës, Lulzim Basha nga ambasadorët quhet e shkuara e PD. Do të lëvizë konfigurimi politik më 2021 në Shqipëri?!

Reforma në drejtësi po ecën me ritme të ngadalta, megjithatë po ecën. E shtyrë sidomos.