Ekskluzive/ Ja emrat që pretedojnë të marrin drejtimin e PD Shkodër

Partia Demokratike e Shkodrës edhe pse ende jo zyrtarisht ka nisur përgatitjet e saj për.

Rama përdor ish-gratë e tij. Ish e dashura e tij bashkohet me Linden, ja roli i ABI BANK

Kriza greke ka ndikuar fuqishëm në bankat e nivelit të dytë helene që kanë një.

Voltana Ademin e viziton një “delegacion” special, nuk do t’i besoni syve për kë bëhet fjalë (foto)

Disa vizitorë kanë zënë vend përpara bashkisë Shkodër. Në dy anët e saj qentë e.

E BUJSHME! Dritëro Agolli ndërhyri që Ramës të mos i jepnin armë në zbor: Ka probleme mendore

Dalin në dritë fakte të reja mbi skizofreninë e Edi Ramës. Pas publikimit të raportit.

Ujësjellësi shpërndan ujë të ndotur/ Banori: E kam pa me sytë e mi. Punonjësi i bën presion: Ma sill ktu librezen

Drejtori i ujësjellësit Mark Molla ka justifikuar përdorimin e mjetit për furnizim me uijë të.

Xhirohen miliona/ A po lind në Shqipëri një biznes i ri i paligjshem? Ja për çfarë bëhet fjalë

Në fakt është kjo pyetja që prej kohësh po ngrihet duke parë numrin e lartë.

Edi Rama fsheh burimin e 360 milionë lekëve të shtëpisë në Surrel, rrezikohet nga Byroja e Hetimit (Dokumenti)

Si ndryshoi pasuria e Ramës pasi u bë kryeministër, fsheh edhe sipërfaqen e shtëpisë-bunker, kur.

Megaskandali/ Voltana Ademi po vret shkodranët, në makinën e m*tit i çon ujë të pijshëm!

Një makinë e ujësjellës kanalizime Shkodër është përdorur ditët e fundit në dy momente ekstreme.

“Nuk kanë marrë akoma lekët e 2010-es”, deklarata e bujshme e Voltana Ademit

Ish prefektja e Shkodres, sot ne rolin e kryetares se bashkise Voltana Ademi, nuk hezitoj.

Loja e Voltana Ademit, “fut në kurth” të djathtit e Shkodrës!

Ka marre ne keto dy dite te permbytjeve rolin e protagonistes dhe me te gjitha.