Vllaznia me 3 mungesa ndaj Kukësit, ja si do të luajë

Pas pak orësh, Vllaznia do të luajë një sfidë të vështirë në transfertë, ku do.

E madhe/ Arbitri në Shkodër mbyll ndeshjen 12 minuta para se të mbarojë koha e rregullt

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen e futbollit mes Vllaznisë.

Nuk u grumbullua me Kombëtaren Shqiptare, sulmuesi shkodran rikthehet tek goli

Trajneri i Kombëtares Shqiptare U-21, Alban Bushi, nuk e grumbulloi për ndeshjen e rradhës eleminatore,.

“Po falim talente”, menaxhimi i lojtarëve të rinj, sfidë për klubin Vllaznia

“Po falim talente.” Kështu do të shprehej para pak kohësh ose më saktë pas shitjes.

Gjëndja e lojtarëve të Vllaznisë, ja kush mungon nesër ndaj Kukësit

Kukësi – Vllaznia është një nga përballjet më interesante të javës së 26-të të Kategorisë.

Skuadra që bie nga Kategoria, për kë e ka fjalën Gjoka ?

Ditën e sotme, trajneri i Vllaznisë Ernest Gjoka doli në një konferencë për mediat. Ai.

Klubi shkodran e akuzon për kërcënime, administratori Mziu habit me deklaratën e tij

Pas akuzave në distancë mes klubit Vllaznia dhe atij të Korabit, që dolën me deklarata.

U akuzua nga ekipi i Vllaznisë B, Korabi hedh poshtë pretendimet e shkodranëve

Pas akuzave të klubit shkodran për kërcënime dhe dhunë nga klubi i Peshkopisë ka ardhur.

Ekskluzive: Flet Isufi, mbrojtësi i Vllaznisë: “Do ju vras”, u goditën edhe…

Ngjarja e ndodhur në Peshkopi pasditën e sotme ka bërë bujë në media, pasi ekipi.

Lojtarët u kërcënuan në Peshkopi, reagon klubi Vllaznia

Pas ngjarjes së turpshme në Pëshkopi ku lojtarët e Vllaznisë u kërcënuan me jetë nga.