Dy protestat historike të Lezhës/ Nga bytha e Klodit te plazhet e Adriatikut!

Nga Bledi Mane Banorët e Lezhës kishin dalë të protestonin kundër përdorimit që i bënte.

Avokati i njohur trondit vendin: Rama dhe Berisha janë bërë bashkë për të shembur…

Nga Spartak Ngjela: Rama dhe Berisha, bashkë po mbledhin para që të bëjnë luftë guerile.

Çizmja e Kryemadhit dhe hemoragjia e paralajmëruar e elektoratit të një partie

Nga Armand Meta Aleanca me PD-në duket se po fillon të prodhojë ‘frutat e hidhura’.

‘Rana e Hedhun’ dhe gjaku i hedhur… – Nga Bledian Koka

Nga Bledian Koka Operacioni i djeshëm i Prokurorisë së Përgjithshme për arrestimin e zyrtarëve të.

Pasuri enigmatike nën sqetulla politike, kush është gjykatësi Artan Broci

Nga Erion Habilaj Artan Broci është një emër i njohur në strukturat e drejtësisë shqiptare..

Të zëntë fjala o Nikollë/ Shkuesit të fusin prapë në … dhe

Nga Ylli Dylgjeri Shkes Lesi, don prap krushqi! Njohja me kandidatë për fejesë dhe takim.

7 arsyet pse Lul Basha po e ‘vdes’ PD-në qëllimisht

Asnjëherë më përpara, Partia Demokratike nuk e ka parë veten më bosh, vetëm dhe më.

LSI-ja do të bënte mirë, pa e ulur kokën, të fillonte bisedimet për koalicion me PS-në

“Përsonalisht, po të kisha të drejtë vote në lidershipin e saj, do të votoja pa.

Çfarë bën ti me Salinjanin, kujt ja jep, kujt ja lëshon nuk na intereson! O Gridë të paktën na e kurse këtë punën e moralit!

Nga Ilirjan Blloshmi Na qënka mërzit Grida Duma. O më raftë pika mua, e të.

Ku ngjan foto e Bashës me Trump, me atë të Ramës me Obamën?

Nga Andi Bushati Po t’a dëgjoje Edi Ramën të hënën në mbëmje në “Studio e.