‘E fejuan me zor’ me pasanikun, reagon keq Anjeza Branka

Këngëtarja shqiptare e kenges qe u kthye ne hit ne ato vite kur u publikua,.

Eni Koçi merr mesazhin e hidhur, e kërcënojnë me jetë. Ja çfarë po ndodh

Kengetarja e njohur per publikun shqiptar, Eni Koci ka publikuar nje foto qe te ben.

Shokon këngëtarja e njohur shkodrane: Nga shtëpia dal e maskuar, sepse…

Pas fitores në spektaklin “X Factor”, karriera muzikore e shkodranes Arilena Ara ka njohur vetëm.

Befason këngëtarja shqiptare: Nuk më pëlqen të dal me të dashurin në …

Këngëtarja Samanta Karavello zbuloi detaje nga jeta e saj private këtë të premte në PopCulture..

“Më kërkoi të hiqja këmishën dhe t’i tregoja gjoksin…”

Si shumë femra të tjera në industrinë e showbizit, edhe kengetarja Jennifer Lopez ka një.

Kur burri kthehet dhe shikon djalin, nuk arrin dot të mbajë lotët…Kjo video po bën namin!

22-vjeçari Vernon Barnard jeton në Afrikën e Jugut dhe ëndërron të bëhet një këngëtar i.

Xhensila s’fshihet dot më, barku i rrumbullakosur e tradhëton. Video që po bën xhiron e rrjetit

Xhensila Myrtezaj edhe pse gjithnjë e ka mohuar shtatzaninë, tani duket se nuk mund të.

Maja me lot në sy, flet për vdekjen e vëllait dhe punët e vështira në Gjermani: Më mirë në mal me çaj sesa…

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqiptare, Maja Aliçkaj, sot ishte në emisionin “Rreze dielli”.

Shqiptarja i vjedh këngëtarit grek të vdekur këngën, ja videot

Një këngëtare shqiptare dyshohet se i ka “vjedhur” një këngë kantautorit grek Pandelis Pandelidis, i.

Juria shtyp butonin pas 3 sekondave. Shihni se çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë! (video)

Ndonjëherë, merr vetëm një moment për të kuptuar se ajo me të cilën po përballemi.