Nxënësit i bëjnë gjëmën mësuesit pasi publikoi foton e një femra të zhveshur në grupin e shkollës

Një mësues e ka pesuar keq nga nje pakujdesi qe tregoi gjate nje komunikimi ne.

Sot një nga modelet më seksi, por si dukej ajo “para kredisë”

Ajo është një nga modelet më të përfolura shqiptare për momentin. Gjithmonë di të tërheqë.

E dashura superseksi çmendet pasi i gjeti një foto kompromentuese, por do të habteni për çfarë bëhet fjalë

Telefonat bëhen shpesh shkak për konflitke në çift por rasti i kësaj vajze është tejet.

Dafina Zeqiri thotë i “Të Dua” publikisht

Është zbuluar pak kohë më parë se ajo ka një lidhej me një djalë që.

Albana Osmani flet për herë të parë: Nuk kam pasur fat në dashuri… (video)

Moderatorja e njohur e Top Channel Albana Osmani këtë të shtunë ishte e ftuar në.

Mesazhi që ndezi shkëndijën e parë të dashurisë për Rudina Magjistarin

Rudina Magjistari sot ka një datë të shënuar për të festuar dhe këtë ja kujton.

Ja pse ky është qyteti më i mirë në botë ku mund të jetosh

Ka shumë arsye pse Kopenhagen ëshë qyteti më i shëndetshëm dhe i lumtur. Banorët e.

Lëngu që shëron kancerin, me dekada të tëra u sugjerohet të sëmurëve

Ky ilaç u sugjerohet të gjithë atyre që vuajnë nga kanceri, sepse ju ndihmon të.

Takimi pas 75 vitesh në Shkodër që emocionoi fort dhe është një mesazh për të gjithë! (video)

Njihuni me Dritën, izraeliten e lindur në Shkodër, gjatë kohës kur familja e saj u.

Shtatzënat vërtet kanë “tru bebeje” ?

Nga harresa nëpërmjet marrjes së vendimeve të këqija deri te mungesa e përqendrimit – shtatzënat.