Aksidenti tragjik/ Policia e Shkodrës jep detaje, drejtuesja e mjetit shoqërohet në komisariat

Njoftimi i Dretjorisë së Policisë Shkodër: Më datë 24.04.2018, ora 15:05, ka ardhur një telefonatë.

Aksidenti me vdekje në Shkodër, publikohen pamjet nga vendngjarja

Mesohet se i aksidentuari eshte Lush Deda 70 vjec. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Bahcallek.

Aksident me vdekje në Shkodër

Mesohet se i aksidentuari eshte Lush Deda 70 vjec. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Bahcallek.

Gjendet i pajetë brenda në makinën e tij një person

Një burrë është gjetur i pajetë në një makinë në rrugën Gjakovë – Goden. “Më.

Shkodrani futet në shtëpi, më pas thotë: Unë të vras. Kur policia zbulon shkakun ndodh

Një 47 vjeçar ka ushtruar dhunë psikologjike dhe e ka kërcënuar bashkëshorten e tij. Bëhet.

Vendimi për kukësianët e arrestuar, Shkodra merr vendimin që nuk pritej

Ndryshe nga çfarë ndodhi në Tiranë në gjykatë gjatë masës së sigurisë për 11 kuksianët.

Shpartallohet LSI, deputeti i Monika Kryemadhit gati të japë dorëheqjen (emri)

Tronditet Lëvizja Socialiste për Integrim. Deputeti i Fierit Robert Bitri pritet të japë dorëheqjen nga.

Arrestohet Kristjani nga Shkodra, çfarë u gjet në çanten e zezë që mbante në BMW

Në kuadër të masave për parandalimin dhe goditjen e shpërndarësve të lëndëve narkotike në lokale,.

Operacioni ‘Shefi’, ja kush është gruaja që trafikonte drogën nga Shqipëria në Itali

Ishte arrestuar në muajin mars gjatë operacionit ‘Shefi’, por vetëm dje është ekstraduar në Itali..

Berisha merr frenat e PD pas ikjes së Bashës, ja porositë e tij

Teksa Lulzim Basha ndodhet ne Berlin, nenkryetari Edi Paloka ka drejtuar mbledhjen e grupit parlamentar.