FOTOT/ Kush janë dy vrasësit e babait të 4 fëmijëve

U gjet sot arma e krimit me të cilën u vra pronari i një dyqani.

Krimi i rëndë në Shkodër mbrëmë, ja autori. Viktima nuk ishte gruaja e tij, por…

Nje krim i rende ka ndodhur mbremjen e te enjtes ne Shkoder, ku burri ka.

Tronditet Shkodra, burri vret gruan me çekiç

Një vradje ka ndodhur në Shkoder. Burri vret gruan. Autori është Bashkim Teli rreth 70.

Tronditet Partizani, sulmuesi rrezikon deri në 6 muaj jashtë

Sulmuesi i Partizanit Lukas Kardozo pësoi një dëmtim në minutat e para të sfidës me.

E tmerrshme, theret me thikë shqiptari në Greqi, emri dhe detajet e para

Një ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi, ku nje shqiptar 23-vjeçar eshte therur me.

Familja që ka çerek shekulli nëpër gjyqe: Kemi harruar fëmijët…

Një histori rrëqethëse ajo e Shkëlqim Tufës, i cili thote se familjarisht kanë 25 vite.

I çau kokën gruas në oborr, policia e Kukësit kap pas 20 ditës burrin vrasës

Policia e Kukësit, ndalon 75 vjeçarin, i cili dyshohet si autori i vrasjes së bashkëshortes.

Trondit Zëri i Amerikës: Financimi i lobimit të LSI dhe Metës për foto me Trump nga burime të errëta ruse të kompanisë fantazmë qipriote

Revista amerikane Mother Jones ka botuar një shkrim tjetër hulumtues, mbi përpjekjet për lobim të.

Lobim me kompani fantazmë, pse nuk shkruajnë për PS-në? Ja si përgjigjet autori

Gazetari Ilir Ikonomi i Zërit të Amerikës ka folur ne njërin prej autorëve të shkrimit.

Shkrimi i ‘Mother Jones’, autori gozhdon LSI pas akuzave për mashtrim: Pse nuk i përgjigjeni…

Te merkuren, LSI reagoi pas publikimit te nje shkrimi të revistës amerikane Mother Jones, duke.