Nuk fsheh më asgjë, Luana e tepron me ekspozimin e gjoksit në emision

Luana Vjollca është padyshim një ndër femrat e ekranit më të komentuara. Kjo padyshim është.

Gjyshja futet në diskotekë dhe i bën namin mbesës 17-vjeçare: Në shtëpi të pret…

Një gjyshe 70-vjeçare është futur në një diskotekë në Meksikë, për të kërkuar mbesën e.

Lëvizja e çmimit të kanabisit në Shqipëri, si ka ndryshuar vitet e fundit

Çmimi kanabisit ka pësuar luhatje të vazhdueshme në vendin tonë. Për të treguar se kur.

Thellohet tragjedia për ngjarjen e Vlorës, dy viktimat kanë shenja dhune në trup

Një tjetër rrjedhë ka marrë ngjarja tragjike e ndodhur orët e para të mëngjesit të.

Policia kap mat dy të rinjtë në Tiranë, i fundosi ajo që iu gjet në makinë

Dy të rinj janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi janë kapur me.

Mbresëlënëse, aktorët e “Fast & Furious” dhurojnë spektakël në rrugët e Londrës

Aktorët e “Fast and Furious” kanë dhuruar spektakël në Londër, ndërkohë që ky tur do.

Tentuan të grabisin çiftin italian, por bashkëpunëtori hajdut i fut plumbin të riut shqiptar

Një 22-vjeçari shqiptar ka mbetur i vrarë në Itali, pasi u qëllua aksidentalisht me armë.

Ben Blushi drejt emërimit drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel

Ditën e djeshme Ben Blushi deklaroi dorëheqjen e tij nga partia më e re, LIBRA..

Dëshmia drithëruese e familjarit: Si i gjetëm të karbonizuar nënë e bir në Vlorë

Detaje të tjera kanë dalë në dritë disa orë pas ngjarjes tragjike të ndodhur në.

Kush është “sheiku” i politikës shqiptare dhe pasuria marramendëse që zotëron

Pjesa dërrmuese e shoqërisë shqiptare ankohet për mungesë të ardhurash, dhe pamundësi për të përballuar.