Sharron makinën në ecje me kallashnikov. Plagosen rëndë dy vëllezërit. Identifikohet autori

Atentat ndaj dy vëllezërve në Bulqizë! U qëlluan në ecje. Një atentat me armë zjarri.

Shihni momentin tragjik! Artisti vdes gjatë performancës live. Ra nga lartësia (Video)

Artisti, Yann Arnaud, ka humbur jetën në mënyrë tragjike teksa ra ndërsa performonte një numër.

Babai i kryeprokurores Arta Markut vartës i Fran Frrokajt? Ja si qëndron e vërteta!

Ndalimi i 12 zyrtarëve në Lezhë për tjetërsim prone, nxiti shumë akuza ndaj Prokurores së.

Lirohet nga burgu kreu i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj dhe 11 zyrtarët e tjerë

Arrestimet e bujshme në Lezhë për pronat duket se ka qenë vetëm një flluckë, pasi.

E tmerrshme!!! Çfarë i ka ndodhur këngëtares së njohur Besa Kokëdhima?! (Foto)

Ka disa kohë që ajo është shkëputur nga skena. Thuhet se ka nisur një jetë.

Ish-miku i Ramës nxjerr sekretet e PS dhe PD: 300 mijë euro për t’u bërë deputet

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima thotë se për t’u bërë deputet në Shqipëri, duhet.

Tërbohet nga xhelozia, masakron me thikë të dashurën dhe trupin e hedh në pus

Një 26-vjeçar i kapluar nga xhelozia e çmendur, ka goditur disa herë me thikë të.

Vllaznia me 3 mungesa ndaj Kukësit, ja si do të luajë

Pas pak orësh, Vllaznia do të luajë një sfidë të vështirë në transfertë, ku do.

Bëhuni gati, uji po vjen edhe në qytet

Bashkia Shkodër duket se po futet drejt një situate emergjente në territorin e saj. Prej.

Shkëlqimi dhe rënia e gruas që menaxhonte “në hije”, pushtetin absolut të Adriatik Llallës

Për të gjithë ata që nuk janë pjesë e sistemit të drejtësisë, politikës, biznesit VIP,.