Sonte mos flini pa i provuar, receta me domate të pjekura e hudhra, do na kujtoni!

Domate të pjekura me hudhra Përgatitja: 10 minuta Koha e gatimit: 35 minuta Përbërësit: Domate.

‘Po si nuk ju vjen turp?’, plas sherri në Instagramin e Klaudia Pepës

“Po si nuk ju vjen turp që flisni kështu? Njeri më ka bërë familja ime.

‘E mora e përplasa dhe…’, e pabesueshme si u soll Besi kur mori vesh se Xhensila është shtatzënë

Edhe pse vëmendja gjithë këto kohë ka qenë tek nusja, pra Xhensila, aktori i njohur.

Ju tregojmë pijen më të fortë për heqjen e dhjamit të barkut!

Receta e humbjes së peshës 125 gr rrepa 3 limonë (përpara se t’i përdorni, vendosini.

Dhanë lajmin se ‘kishte vdekur’, Aida Shtino: Ata që më lënduan pa të drejtë, do të …!

‘Vdekja e Aida Shtinos’ ishte kryelajmi i portaleve anonime por edhe serioze te premten, te.

Kryemadhin s’e kishim parë kurrë kështu, fjalë të ndjera për personin e shtrenjtë në jetën e saj

Nëna e Monika Kryemadhit feston sot ditëlindjen dhe në ritmin që tani i ka kapur.

Limon dhe xhenxhefil, heq disa centimetra dhjamë çdo ditë

Për shumë njerëz nuk është problem pesha, sa ç’janë shtresat e dhjamit, sidomos në zonën.

Ja sa duhet të paguani për ti marrë virgjërinë Linda Morinës

E ftuar në “Zonë e lirë” kohë më parë, Linda Morina deklaroi se është e.

Shumë pak njerëz e dinë, ja çfarë ndodh kur hamë rukola!

Rukola është një bimë e cila ka veti të shumta ushqyese, në sajë të pranisë.

Na dridhet syri ndonjëherë, por nuk do ju pëlqejë ajo që fshihet pas kësaj

Shkenca e përkufizon dridhjen e syrit si ‘një lëvizje, e pakontrollueshme ose si një rënie.