Një letër e hapur për ata që nuk lënë asnjëherë bakshish për kamarierin

I dashur person, i cili nuk ka ide se sa shumë ka rëndësi bakshishi, Dua të.

Nusja e Jozefinës ndez rrjetin, publikon foton ”hot”

Moderatorja Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthyer.

Ngacmime seksuale në kinemanë shqiptare? Aktorja e madhe Tinka Kurti: Rrinim edhe 9 muaj në sheshxhirim, por…

Tema e ngacmimeve seksuale ka mbërritur edhe në skenën shqiptare. Prej disa kohësh në botën.

E dogjën me acid, shikoni transformimin e 30-vjeçares pas 4 vitesh

Vilma Dule 4 vjet më parë u sulmua me acid, poshtë pallatit ndërsa po shkonte.

+16/ Enca ngre temperaturat, nxjerr gjoksin sheshit

Këngëtarja Enca Haxhia është artiste shumë e suksesshme shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale,.

Meri jep parashikimin e fundjavës: Zbulo të papriturat për shenjën tënde!

Parashikimi Astrologjik dt 20 dhe 21 Janar, nga astrologjia Meri Shehu Fundjave Romantike nën rrebeshin.

Këngëtarja habit fansat me pozat e fundit, në palestër por pa të brendshme (Foto)

Këngëtarja Eni Koçi ka qenë aktive kohët e fundit duke rihyrë edhe njëherë në tregun.

Si mund të ndalet osteoporoza? Parandalimi nis nga adoleshenca

Osteoporoza është sëmundje që lidhet me humbjen e masës kockore e cila ndodh në mënyrë.

Luana Vjollcës i prekin gjoksin

Moderatorja Luana Vjolca është ndër femrat më të përfolura shqiptare. Së fundi, ajo është e angazhuar.

Shkodranja ndez instagramin, pa brekë në palestër

Këngëtarja Eni Koci duket se e ka marrë seriozisht punën e palestrës. Ditët e fundit,.