Fejesa e djalit të Enverit me mbesën e Ramiz Alisë, mjeku i diktatorit: Ai e zgjodhi Teutën se…

Hektor Peçi i cili ka qenë mjeku personal i Enver Hoxhës, ka treguar sot për.

Sokol Hoxha zbulon sekretin: E fejuara e vëllait tim, mbesa e Ramizit, akuzoi mjekun Hektor Peçi për ngacmim

Sokol Hoxha, i biri i diktatorit Enver Hoxha zbulon prapaskena dhe sekrete nga jeta ne familje.

'Bomba' e Majkos: FBI do arrestojë politikanë, Tahiri na vuri në pozitë të vështirë

Deputeti socialist, njekohesisht minister ne kabinetin “Rama 2”,  Pandeli Majko tha se hetimi i ekspertëve të.

Kur u çlirua Shqipëria, në 28 apo 29? Beqir Meta zbulon paktin e historianëve për datën

Gjithnje ka pasur dhe vijon te kete debat per daten e sakte se kur u.

Floriana Garo shfaqet për herë të parë në një emision si shtatzanë, rrëfen të gjitha që duhet t'i dëgjoni

Moderatorja e njohur e cila i është larguar ekranit shqiptar, Floriana Garo dhe ka nisur.

Këshilltarja e ish-kryeministrit: Si më la burri për këngëtaren e njohur

Ai ka qenë ish kryeministër dhe sot është i martuar me këngëtaren Mimoza Mustafa, por.

Dhëndri i Sali Berishës: Funksionarë të lartë dëmtuan PD-në më 25 qershor. Shokon për paktin Rama-Basha

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, anëtar i kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD-së,.

I vdiq djali në aksident me shkodranin Ergi Dini, gazetarja e njohur bën gjestin prekës (intervista)

Pas humbjes tragjike në aksident të të birit, Kejdi Halilit, gazetarja dhe poetja Erenestina Halili, për.

Pas skandalit nga gjykata e Shkodrës, vjen historia shokuese e nënës së 7-vjeçarit

Nje histori qe veshtire te besohet e treguar nga nëna e fëmijës 7-vjeçar që është bërë.

'Pushoni se na përgjon amerikani', dëshmia tronditëse për trafikantët dhe kryeministrin

Ish-agjenti i Antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, Antonio Nazeraj në pjesën e dytë të.