Ceremonia e Ujit të Bekuar në Strugë, këngë të krishtere në gjuhën shqipe (VIDEO)

Me interpretimin e këngëve krishtere në gjuhën maqedonase dhe shqipe sot Struga ndryshe nga vitet.

Lexojini këto fjalë, t’ju ecë dita plot mbarësi dhe motivim

Fjalim emocionues: Si një person që i pëlqen të frymëzojë të tjerët, edhe unë duhet.

Këmbët ju ziejnë dhe kruhen? Ja rreziku që ju kanoset

Sindroma e këmbëve të lodhura (RLS) është një çrregullim, i karakterizuar nga një nevojë e.

Ulni tensionin, pastroni mëlçinë dhe kuroni tumoret me këtë recete magjike

Sipas disa studimeve, panxhari përmirëson qarkullimin e gjakut, vonon shenjat e plakjes dhe madje parandalon.

Keni këto shenja në trup? Urgjent ta lexoni këtë dhe të…

Në këtë artikull do t’ju tregojmë disa shenja që trupi juaj ju dërgon kur nuk.

Zyrtare: Facebook do të zhdukë postimet, ndiqni dy hapat si t’i ruani…

U bënë tashmë muaj që ka zëra se Facebook do të bëjë një ndryshim të.

Ndjeni shtrëngime në stomak? Kujdes, ja çfarë rrezikoni

Dhimbjet e kokës, diarreja, të vjella dhe shenja të tjera klasike të gripit të stomakut.

Tronditëse/ Si po “shthuren” familjet shqiptare, nga 100 martesa mbi 24 përfundojnë në…

Sipas të dhënave të INSTAT, në vitin 1990 u regjistruan 9 divorce për 100 martesa,.

Piu mjaltë, limon dhe ujë të nxehtë çdo mëngjes për 1 vit. Ja çfarë i ndodhi

Pije e nxehtë, e përgatitur me mjaltë, limon dhe ujë është pak për të thënë.

U zbulua! Ja çfarë trashëgojnë bebet nga nëna dhe çfarë nga babai?

Gjenetikët i janë përveshur punës dhe kanë konstatuar që flokët më së shpeshti i trashëgojmë.