Gjyshja futet në diskotekë dhe i bën namin mbesës 17-vjeçare: Në shtëpi të pret…

Një gjyshe 70-vjeçare është futur në një diskotekë në Meksikë, për të kërkuar mbesën e.

Do habiteni sa kushton një orë e Noizyt, zbulohet shifra marramendëse

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm në Shqipëri. Ai njihet po ashtu edhe.

Temperaturat sonte zbresin disa gradë nën zero, ja çfarë duhet të bëni që të mos ju ngrijë makina

Gërryerja monotone e akullit nga xhami i shoferit dhe ngrirja mund të bëhen me ndihmën.

Rasti më i rrallë në botë, foshnja e lindur pa hundë mbijetoi dhe ja se si duket 4 vjet më vonë!

Foshnja që ka lindur pa hundë. 4 vjet më vonë ja se si duket! Në.

Futet në vaginë, kushton 5 usd…e pabesueshme efekti që ka

A e dini qe kostoja për të parandaluar prekjen nga virusi HIV/AIDS, është 5 dollarë?.

Fshati në Shkodër me emrin e rrallë, do ju bëjë të qeshni

Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon.

Kishin hapur mortin e po e qanin, 24 orë pas vdekjes vajza papritur…

Nje video e rende eshte publikuar dje ne internet, qe tregon momentin qe te fut.

Shqiptarin kërkojnë ta ndajnë nga gruaja e paralizuar në SHBA, kisha bën gjestin që do ju rrëqethë

Autoritetet amerikane kanë vendosur dëbimin e nje familje drejt Shqipërisë dhe data 25 Janar e.

Bëri synet djalin 6-vjeçar pa miratimin e nënës, shqiptarin e gjen belaja në Gjermani

Një burrë 35-vjeçar i besimin islam nga Kosova, me qëndrim në Gütersloch mund të dënohet.

Ndërtohet raketa që do t’i çojë njerëzit në Mars, ja kur do vihet në përdorim

Udhëtimi në hapësirë është një ëndërr e lashtë e njerëzimit, e kthyer në realitet vite.