Del dokumenti i rrallë për Enver Hoxhën dhe Mehmet Shehun: Agjenti M008 premtoi helmimin e…

U vetevra apo u eleminua paster, njeriu qe do te zevendesonte Enver Hoxhen ne detyren.

Historia shokuese/ Njihuni me Kamilën, femra që “ha burrat” (foto)

Kushdo që di disa gjëra për jetën e Princeshës së ndjerë Dajana, sigurisht dinë edhe.

Publikohet raporti rrënqethës nga kampi i internimit në Tepelenë: Njerëzit i mbajnë të zhveshur veç se janë nga veriu

sh-drejtori i Arkivit në Ministrinë e Brendshme Kastriot Dervishi, ka publikuar një fragment shokues nga.

Nuk i keni parë! Dalin fotot e rralla të Shkodrës pas lufte, si u lanë 14 të pushkatuar në mes rrugës (foto)

Ja fotot e rralla! Nga Erald Kapri Shkodra ishte qyteti i fundit ku më pas.

Vrau vajzën e tij 2 vjeçe, të dashurin e nënës e poqi në hell. Dalin sekretet e errëta të Ali Pashës

Dalin detaje të reja në lidhje me jetën e Ali Pashë Tepelenës. Këto të dhëna.

Shkodër, si u arratisën dy shkodranët nga burgu në komunizëm

Dy shkodran si Nosh Mala dhe Ibrahim Nikshiqi janë ndër të rrallët që arritën të.

E vërteta e ngacmimit seksual, mjeku i Enverit: Teuta ishte gjimnaziste…Pse nuk flet Iliri?!

Djali i Enverit, Sokol Hoxha deklaroi se mjeku personal i Enverit, Hektor Peçi, i cili.

Del dokumenti i kohës së Enverit për Lezhën, edhe atëherë paska pasur… (foto)

Kastriot Dervishi ka publikuar një dokument që flet për përmbytjet e vitit 1986 në Lezhë..

Faik Konica: Shqiptarët janë një komb që i pëlqen të lëvdojë veten, ndaj nuk dalin nga dita e zezë

Sot shënohet 75-vjetori i vdekjes së Faik Konicës. Ende në ditët e sotme, thëniet e.

Si u vra Mehmet Shehu/ Sokol Hoxha zbulon prapaskenat: Kurthi që iu bë, Ramizi nxiti fejesën me Turdinjtë e pastaj…

Sokol Hoxha, djali i ish-udhëheqësit komunist ndalet gjatë në vdekjen e Mehmet Shehut, duke zbuluar.