Aksidentohet rëndë Hillary Clinton, ja si është gjendja e saj. Dalin pamjet

Lajme të keqia për ish-Sekretaren Amerikane të Shtetit Hillary Clinton. Mësohet se zonja Clinton ka.

VIDEO/ Shikoni çfarë i bën sportisti i njohur të dashurës së tij

Kamerat e sigurise se pallatit kane fiksuar momentet kur një basketbollist profesionist rrihte në mënyrë.

Tmerr, polici qëllon me armë zjarri nënë e bijë

Plagosen nene dhe bije, aksidentalisht. Ngjarja e rende ka ndodhur këtë të premte në Romë,.

Djali i madh i Trump merr goditjen e madhe në jetë, gruaja i kërkon…

Percarje ne familjen e djalit te Donald Trump. Gruaja e Donald Trump Jr, djali i.

Dëshmitarët e shokuar trefojnë tmerrin e shembjes së mbikalimit: Si tërmet, dukeshin vetëm…

Rrëfime të dhimbshme dhe rrëqethëse vijnë nga dëshmitarët okularë që panë momentin e tmerrshëm kur.

7 vjet burg për Martin Shkrelin, por ja çfarë thonë të burgosurit për të

Shpallja e dënimit me 7 vite burg bëri që Martin Shkreli të përlotet në sallën.

Pamjet e rënda/ Si u shemb mbikalimi dhe u zhduk për pak sekonda, momentet kur kërkohen të vdekurit

Janë pamje që të copëtojnë shpirtin ato te publikuara ne mediat nderkombetare, teksa duket momenti.

Disa të vdekur, tmerr pranë Universitetit. Shembet mbikalimi (video)

Një urë këmbësorësh e ndërtuar rishtas është rrëzuar në qytetin e Miamit, Florida. Incidenti ka.

Kishte rrjedhje gjaku, doktorët u shokuan nga çfarë i gjetën më pas në trup

Ishte e para që vuri re dicka qe nuk shkonte me trupin e saj. Annie.

Pamje rrëqethëse, edukatorja përplas në tokë foshnjen sepse…(foto)

Një edukatore e cila nuk e meriton kete emer, ka shokuar kur nga filmimet e.