Donald Trump i sëmurë, jetën e tij po e shkatërron Coca Cola

Presidenti i SHBA, Donald Trump thonë se pi 12 Coca Cola Dietike në ditë dhe.

3-vjeçari vdiq në derën e shtëpisë duke u përpjekur të hynte se kishte ftohtë, kurse nëna…

Dënohet nëna që akuzohet për vrasje të pavullnetshme të fëmijës së saj të mitur, vetëm.

Vendimi i Trump shokoi botën, pasoja…anulohen Krishtlindjet!

Presidenti i SHBA Donald Trump është fajtor për “anulimin e festës së Krishtlindjeve” në Nazaret,.

Do ju iki truri nga ajo që ka bërë së fundmi Kim Jong-un, të paktën kështu thuhet (video)

Kim Jong-un “kontrolloi motin”, ndërsa u ngjit në një mal të shenjtë prej 9.000 metra.

E frikshme ajo që po ndodh shumë pranë Shqipërisë, ky qytet i alarmuar nga…

Është e frikshme ajo që ka ndodhur me një shtet shumë pranë Shqipërisë, i cili.

Konflikti mes SHBA dhe Koresë së Veriut, Putin paralajmërim të fortë: Do të ketë…

Presidenti i Rusise Vladimir Putin ka mbajtur konferencen per media te fundvitit dhe sigurisht ne.

Vendi ku punojnë mijëra shqiptarë paralizohet nga greva, bllokohen njerëzit

Konfederata e Përgjithshme e Punëtorëve në Greqi ka thirrur një grevë 24-orëshe, e cila ka.

Po vjen lufta? Këshilltari i Trump: Të hënën merr vendimin e pakthyeshëm, nxjerr…

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump do të nxjerrë një strategji të re kombëtare të sigurisë.

Putini sheh dy avionë luftarakë nga dritarja e avionit të tij, reagimi mbresëlënës

Presidenti i Rusise eshte tmerruar kur teksa ishte ne udhetim per te mberritur në bazën.

Futet për të shpëtuar qenin, e shpëton një mrekulli

Një grua ka rezultuar me të vërtetë fatlume pasi ka shpëtuar nga dallgët e forta.