Lajme të këqija nga moti, dimri ka ndërmend të ikë, do bjerë 40 cm borë

Edhe për këtë javë nuk ka lajme të mira nga moti. Ndërsa Tirana do të.

“Duket që s’ka fëmijë kjo”, Avokatja e Shtetit përplaset me gazetaren, Mira i kthehet: U interesova për ty, në shkollë kishe marrë…

Gazetarja Mira Kazhani është përplasur dhe ka replikuar me avokaten e shtetit Alma Hicka. Duke.

Me pranga në duar dhe i heshtur, shikoni kur Frrokaj sillet në gjyq me polici. Nami jashtë gjykatës

Kanë mbërritur sot paradite në Gjykatën e Lezhës, Fran Frrokaj dhe 11 zyrtarë të tjerë.

“Jetoja me borxhe, nuk më dilnin”, historia e Ramës që pushtoi rrjetin

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur historine e Flutures, per te uruar sot ndjekesit per nje.

Po bëhet nami! Paralajmërimi urgjent i emergjencave civile për banorët e nënShkodrës

Situatë e rënduar në Shkodër! Emergjencat Civile njoftojnë se harta e përmbytjeve në qarkun e.

Kush e shikon Shkodrën kështu po “vë duart” në kokë, shikoni pamjet lemeritëse (foto)

Harta e permbytjes ne qarkun Shkoder vijon duke u zgjeruar nga dita ne dite dhe.

Shi dhe erëra të forta sot e nesër. Javën tjetër ndodh e papritura me kohën

Sipas Meteoalb, shpejtësia e erës në mesditë ka shënuar deri 70 km/h, por në zonat.

Emrat/ Xhaxhai dhe nipi përfshihen në sherr, policia i arreston të dy (arsyeja e konfliktit)

Xhaxhai dhe nipi i tij, vetëm 17 vjeç janë përfshirë në një konflikt që ka.

KUJDES! Moti i keq në vend, era arrin deri në 120km/h

Shpejtesia e eres ne mesdite ka shenuar deri 70 km/h por ne zonat jugperendimore, ne.

Dalin pamjet e arrestimit të 39 personave, ja sa mijëra dollarë merrnin për në SHBA e Kanada

Kane dale pamjet e arrestimit te 39 personave pjese e 7 bandave kriminale qe dergonin.