TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Nëse keni këto shqetësime, urgjent te mjeku. Mund të keni në zorrë…

Nëse keni këto shqetësime, urgjent te mjeku. Mund të keni në zorrë…

Ja cilat janë simptomat kryesore që ju paralajmërojnë për praninë e parazitëve në zorrë: Këto janë shenjat të cilave duhet ti kushtoni një vëmendje të madhe:.

Eli Fara i publikon Marinës foton që nuk do të donte: Të dyja duke puthur…

Eli Fara i publikon Marinës foton që nuk do të donte: Të dyja duke puthur…

Këngëtarja e njohur shqiptare Eli Fara dhe vajza e saj Marina ndajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe në çdo dalje publike duken.

Të gjitha yjet flasin për ju/ Lexo Horoskopin tani dhe mëso si do të jetë e nesërmja juaj

Të gjitha yjet flasin për ju/ Lexo Horoskopin tani dhe mëso si do të jetë e nesërmja juaj

Dashi-Sot çiftet më të rrezikuara janë ata që kanë pasur diskutime në të kaluarën. Edhe ata që janë të lidhur me një person prej shumë.

Babai dëgjon zhurma të çuditshme ndërsa djali i tij po bënte dush, pastaj bën zbulimin e papritur…

Babai dëgjon zhurma të çuditshme ndërsa djali i tij po bënte dush, pastaj bën zbulimin e papritur…

T’i besosh njerëzve këto ditë është me të vërtetë e vështirë, sepse duket se gjithkush është gjithmonë i gatshëm të përfitojë nga situata, shkruan ShkodraNews..

Iku Marina, vjen modelja e famshme shkodrane! Prezantuese e një emisioni tek Topi

Iku Marina, vjen modelja e famshme shkodrane! Prezantuese e një emisioni tek Topi

Padyshim që ajo është një nga femrat më të bukura shqiptare! Prej disa kohësh, modelja e famshme me origjinë shqiptare, Angela Martini po jeton në SHBA krah.

Shikoni shtëpinë superluksoze të Ornela Bregut në Spanjë, motra e ish-ministres na lë pa fjalë

Shikoni shtëpinë superluksoze të Ornela Bregut në Spanjë, motra e ish-ministres na lë pa fjalë

Prej afro një viti ajo ka braktisur Shqipërinë për Spanjën. Po flasim për ish-moderatoren e disa programeve televizive në “Top Channel”, Ornela Bregu. Ornela prej.

Klani i Frangajt nuk ndalet më! I merr rivalit spektaklin e madh të humorit…

Klani i Frangajt nuk ndalet më! I merr rivalit spektaklin e madh të humorit…

Prezantuesi Turjan Hyska është ndër më të pëqyerit e shqiptarëve, me një karrierë të gjatë televizive. E Turin prej vitesh e kemi parë në teklevizionin.

U kap me kokainë, u arrestua e më pas doli…Dalin mesazhet e Çanit për Stresin

U kap me kokainë, u arrestua e më pas doli…Dalin mesazhet e Çanit për Stresin

Arrestimi i këngëtarit Stresi pasi u kap duke pirë kokainë në një nga lokalet e Tiranës bëri bujë të madhe mediatike. Madje edhe pas daljes.

Vajza thotë “Celine Dion” dhe juria rënkon, disa sekonda më vonë i befason të gjithë me zërin…

Vajza thotë “Celine Dion” dhe juria rënkon, disa sekonda më vonë i befason të gjithë me zërin…

Nëse jeni nga ata që kanë derdhur lotët duke parë filmin “Titanik”, sigurisht do të kujtoni një nga këngët që ka bërë historinë, “My heart.

Ditë e gëzuar për vajzën më të famshme në Shqipëri, ajo që thotë për burrin i preku të gjithë…

Ditë e gëzuar për vajzën më të famshme në Shqipëri, ajo që thotë për burrin i preku të gjithë…

Atë e njohim të gjithë si Paloma. Dhe prej ditës së parë që është shfaqur në media, ajo ka arritur të rrëmbejë jo vetëm zemrat.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME